Společně to dokážeme

PŘIDEJTE SE K NÁM

AKTUÁLNĚ

01.

— Dobrovečery

Výtěžek z akcí hudební a lifestylové televize ALL TELEVISION je zaměřený na získání financí k možnému zájezdu dětí z DD k moři. V letech 2014 – 2019 se uskutečnilo šest ročníků této akce a nebýt slavných sportovců a sponzorů, děti by k moři neodjely. Známí sportovci do veřejné dražby darovali své věci (dresy, rukavice, apod.), které mohli následně lidé vydražit na internetovém dražebním portálu.

02.

— Volnočasové centrum

Neziskovou činnost děláme ve volném čase. Momentálně sháníme finanční prostředky na volnočasové centrum v Praze, kam budou moci děti ve svém volnu přijít. Děti budou rozvíjet svoji kreativitu v malování, dramatickém kroužku, angličtině, moderování. Centrum bude určeno především pro matky – samoživitelky, které si kroužek pro děti nemohou dovolit. 

03.

— Pomoc Srí Lance

Dalším rozpracovaným projektem je vzdělávání dětí na Srí Lance. Nákup hygienických, školních potřeb, vzdělávání v anglickém jazyce, kultuře a celkový rozvoj osobnosti je jedním z hlavních problémů této země. Více o projektu zašleme na vyžádání. 

04.

— Vyrábíme roušky

V době  COVID-19 jsme zaměřili všechny své síly na ušití a dodání roušek všem potřebným. Švadlenky z celé České republiky denně šili a my je ZDARMA  ve spolupráci s projektem #Motorkáři pomáhají předáváli potřebným.

05.

— Virtuální běh

Projekt Silné Srdce pořádá první virtuální běh pro všechna Silná srdce. Virtuální běh 5K, 10K a 21 K můžete uběhnout na kterémkoliv místě na světě. Podpoříte tím také naši neziskovou organizaci.

06.

— Vánoční dárky

Každý rok jsme předávali Vánoční dárky dětem z dětského domova. Ne každý z nás má možnost být na Štědrý den se svoji rodinou. Chcete se přidat a udělat s námi radost? Napište nám… 

JAK MůŽETE POMOCI

Darování věcí

V některých případech je darování chybějících, potřebných či nedostatkových věcí  velice vítaná forma pomoci.

Pomozte i Vy. Možná právě věc od Vás udělá mnoho radosti na tom správném místě.

Dobrovolnictví

Pomoc dobré věci nemusí být pouze finanční dar. Často chtějí pomoci i lidé, kteří nemají finančních prostředků nazbyt. Můžete darovat sůj čas a energii, kde si uvědomujeme že jsou tyto formy mnohdy vzácnější než peníze.

Podpořte náš projekt

Život není jenom škola a práce. Chceme pomáhat i prostřednictvím volnočasových aktivit. Rozvíjením koníčků a vším, co utváří život zajímavějším, zábavnějším a plnějším. Podpořte Nás v našich projektech a pomozte při seberealizaci a plnění životních přání dětí. Jedná se o budoucnost Nás všech.

Podpořte nás nefinančním darem

„Za peníze všechno nekoupíš“ ale mnohdy můžeš přijít pomoci i jinou cestou. Záleží pouze na Vás, pro jakou formu se rozhodnete. (Víme) jsme si jisti, že na něco přijdete. At‘ už formou bezplatné pomoci či slev v oblasti služeb…

Podpořtě nás finančním darem

Při realizaci našich projektů se často setkáváme s magickým slůvkem „Peníze“. Právě finanční dar od vás nám může pomoci přinést konkrétní pomoc tam, kde je nejpotřebnější. Finanční dar může být jednorázový či pravidelný na náš transparetní účet .

Chceš být jedním z nás v dětské TV?

Do nově připravovaé detské (i vzdělávací) televize hledáme dobrovolníky, partnery a malé moderátory, kteří by se ve volném času chtěli vzdělávat, mluvit na kameru, učit se novým věcem a hlavně předávat důležité informace našim malým divákům.