Společně to dokážeme

AŤ JSME KDEKOLIV, SNAŽÍME SE POMOCI

KDO JSME

Nezisková organizace
Galerie Silných Srdcí z.s.

 

Jako nezisková organizace Galerie Silných Srdcí, z.s. fungujeme od roku 2013, kdy jsme navázali na projekt Silné Srdce, který fungoval od roku 2008. Od roku 2013 jsme vyvezli několik desítek dětí z dětských domovů k moři. Od téhož roku spolupracujeme s hudební TV ALLTV (www.alltv.cz), díky které se můžeme prezentovat na jejich akcích. Akce podporují již 7 let pod názvem „Večery pro dobrou věc“, popřípadě „Dobrovečery“.
 
Výtěžek z těchto akcí je zaměřený na získání financí k možnému zájezdu dětí z DD k moři. V letech 2014 – 2019 se uskutečnilo šest ročníků této akce a nebýt slavných sportovců a sponzorů, děti by k moři neodjely. Známí sportovci do veřejné dražby darovali své věci (dresy, rukavice, apod.), které mohli následně lidé vydražit na internetovém dražebním portálu. Těmito osobnostmi byli například: hokejisté – Martin Ručinský, Karel Kubát (KHL), Jiří Tlustý, Vladimír Sobotka (NHL), Jiří Sekáč (KHL), Michal Neuvirth (NHL), tým HC Lev Praha, fotbalové kluby – FC Slovan Liberec, FC Táborsko, 1. SC Znojmo, SFC Opava, Freestyle-motokrosový závodník Libor Podmol, boxeři – Ondřej Pála s Lukášem Konečným, Mistr světa v MMA Michal Hamršmíd, fotbalisté – Pavel Kadeřábek, Jiří Skalák a další. Jsou vybírány děti, které v minulosti nikdy u moře nebyly. Kromě toho si děti vyzkouší i roli moderátorů, vizážistka je jako správné hvězdy nalíčí, fotograf jim udělá profesionální fotografie, které budou mít celoživotní památkou. 
 
Je samozřejmé, že z každého nebude moderátor, ale mluvení na kameru, před lidmi a natáčení vlastních témat u moře jim pomáhá ke zvyšování komunikace a také ke zvyšování sebevědomí, které bohužel většina dětí nemá.

Naše projekty

— Vyrábíme roušky

V době  COVID-19 jsme zaměřili všechny své síly na ušití a dodání roušek všem potřebným. Švadlenky z celé České republiky denně šily a my je ZDARMA  ve spolupráci s projektem #Motorkáři pomáhají předáváli potřebným.

— Virtuální běh

Projekt Silné Srdce pořádá první virtuální běh pro všechna Silná srdce. Virtuální běh 5K, 10K a 21 K můžete uběhnout na kterémkoliv místě na světě. Podpoříte tím také naši neziskovou organizaci.

Pokud nám chcete pomoci příspěvkový účet je:

Galerie Silných Srdcí z.s.         2400246623/2010

— Dětská TV

VYBRÁNO 0 z 250,000kč

Do nově připravované dětské (i vzdělávací) televize hledáme dobrovolníky, partnery a malé moderátory, kteří by se ve volném času chtěli vzdělávat, mluvit na kameru, učit se novým věcem a hlavně předávat důležité informace našim malým divákům.

Naši Partneři