Běh Pro dobrou věc

Běhejte pro vlastní zdraví a dobrou věc

Běhání pomáhá lidem ve všech směrech! A běh pro DOBROU VĚC je toho jasným důkazem. Podpořte DOBROU VĚC a spojte příjemné s užitečným. Zapojte se do běhu a podpořte neziskovou organizaci Galerie Silných Srdcí, z.s v projektech které už “ běží “ nebo se připravují Naše projekty.

Od Vašeho vysněného běhu a pomoci Vás přitom dělí jenom pár kroků:

Klikněte na tlačítko níže (REGISTRACE NA BĚH):

– Vyberte a zaregistrujte si svůj virtuální běh přes registrační formulář. Registrovat se na běh můžete od  1.3.2023 do 29.7.2023.                            Samotný běh musíte uskutečnit od 1.3.2023 do 15.7.2023.

– Po vyplnění a odeslání registračního formuláře Vám bude do 48h zpět odeslán informační e-mail s bližšími instrukcemi k běhu  s Vaším reg. číslem a informacemi o možnostech k platbě.

– Po odběhnutí nám zašlete potvrzení z vaší běžecké aplikace s časem a vzdáleností na e-mail info@galeriesilnychsrdci.cz, pod vaším     registračním číslem.

– Balíček s medailí a  voucherem Vám po odběhnutí zašleme poštou do 2 týdnů od obdržení vašeho času a uběhnuté vzdálenosti. Nebo je   možné osobní převzetí na Praze 2 či Praze 9.

– No a pak už stačí jen trénovat, pilovat krok a ladit tempo.

– Zúčastněte se, vyhrajte, zaběhněte si osobní rekord, nebo si zaběhejte jen tak LÁŽO PLÁŽO. Prostě tak, jak si to dokážete co nejvíc užít.

Galerie Silných Srdcí z.s.

Pomozme i drobnými skutky
dosáhnout k velkým cílům

Pokud nám chcete pomoci vkladem na transparentní účet:

Galerie Silných Srdcí z.s.   2501586686/2010

Select Payment Method
Personal Info

Donation Total: 100,00Kč

Při vyplňování formuláře jako první zvolte výši příspěvku 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč pořípadě jinou částku a zvolte výši příspěvku dle Vaší volby.

Dalším krokem je volba platební metody (Select Payment Method), kde můžete zvolit platbu přes PayPal nebo kreditní kartou (Credit Card).

Posledním krokem před kliknutím na tlačítko PŘISPĚT je nutné vyplnit Vaše Jméno (First Name), Příjmení (Last Name), nepovinné pole název společnosti a e-mailová adresa (Email Address).

V rekapitulaci vidíte výši sponzorského daru (Donation Total).

A teď už stačí jen KLIK na tlačítko PŘISPĚT.