BĚH PRO DOBROU VĚC

Běhejte pro vlastní zdraví a dobrou věc

Běhání pomáhá lidem ve všech směrech! A běh pro DOBROU VĚC je toho jasným důkazem. Podpořte DOBROU VĚC a spojte příjemné s užitečným. Zapojte se do běhu  a podpořte neziskovou organizaci Galerie Silných Srdcí, z.s.  v projektech které už “ běží “ nebo se připravují Naše projekty.

Od Vašeho vysněného běhu a pomoci Vás přitom dělí jenom pár kroků:

  1. Vyberte a zaregistrujte si svůj virtuální běh přes registrační formulář. Registrovat na běh se můžete od 1.12.2023 do 20.7.2024.                    Samotný běh musíte uskutečnit od 1.1.2024 do 29.7.2024.
  2. Po vyplnění a odeslání registračního formuláře Vám bude do 24h zpět odeslán informační e-mail s bližšími instrukcemi k běhu s vaším reg. číslem a informacemi o možnostech k platbě.
  3. Po odběhnutí nám zašlete potvrzení z vaší běžecké aplikace s časem a vzdáleností na e-mail info@galeriesilnychsrdci.cz, pod vaším registračním číslem
  4. Balíček s medaili a voucherem Vám budeme zasílat do 2 týdnů od obdržení Vašeho času a uběhnuté vzdálenosti. Nebo je možné osobní převzetí na Praze 2, či Praze 9.
  5. No a pak už stačí jen trénovat, pilovat krok a ladit tempo.
  6. Zúčastněte se, vyhrajte, zaběhněte si osobní rekord, nebo si zaběhejte jen tak LÁŽO PLÁŽO. Prostě tak, jak si to dokážete co nejvíc užít. Přejeme hodně úspěchů v běhu. Tým Galerie Silných Srdcí z.s.

5 km 490 Kč

– běžci obdrží medaili, diplom a voucher ve výši 200 Kč na přírodní kosmetiku od partnera  běhu OverShine

 

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.