PODPORUJÍ NÁS

DĚKUJEME ZA PODPORU

DĚKUJEME Naším partnerům

Internetová Televize

Internetová televize ALL TELEVISION vykazuje po celou dobu neustálý nárůst sledovanosti, za kterým stojí systematická propagace a hodnotná partnerství. Za dobu své působnosti se stala partnerem řady významných kulturních, hudebních a filmových událostí. Za celou dobu působnosti přinesla internetová TV na stovky rozhovorů s osobnostmi česko-slovenské hudební a kulturní scény a také se zahraničními umělci.

Obchod s Kosmetikou

www.OVERSHINE.cz

Kosmetická značka OVERSHINE nabízí výhradně 100% přírodní produkty té nejvyšší kvality.
Prodej kosmetiky Biola – každodenní bio péče o tvoji tvář, tělo, vlasy, o tvého muže i tvé dítě.
Dekorativní kosmetika Overshine – přírodní minerální make-upy a štetce.
Cestovní Agentura
Společnost StockholmDream Travel s.r.o. má velké zkušenosti v oblasti zájezdů  po celé  Evropě a USA od roku 2009.  
Mimo nabídky klasických zahraničních pobytů se specializují také na zprostředkování aktivních zájezdů, nebo specializovaných workshopů. Zažít s nimi můžete např. přejezd autem z New Yorku do Los Angeles, uběhnout půlmaraton či maraton v americkém San Franciscu, kanadské Ottawě a dalších krásných městech. Jste-li tvořivějším typem, mohl by se Vám hodit moderátorský či herecký workshop v jedné z námi nabízených evropských destinací. 
Produkční společnost

www.letsitems.cz

Společnost Let´s iTEMS, s.r.o. byla založena kvůli debutovému celovečernímu filmu. Firma úzce spolupracuje se společností StockholmDream Production, s.r.o. r, která má mnoho zkušeností s pořádáním akcí a natáčení reportáží a videoklipů. Společnost se stala partnerem velkých projektů a nyní je spolupořadatelem soutěže TVÁŘ ROKU.

Vývoj a výroba špičkových sluchátek

Značka BUXTON se od svých počátků věnuje vývoji a výrobě špičkových sluchátek pro širokou veřejnost. Sluchátka svou věrnou reprodukcí a dynamikou.

Hudební magazín
 HelpMusic je hudební magazín vycházející čtvrtletně jako speciál. Časopis vychází od roku 2011
RESTAURANT & CAFE BAR

www.LOCA.cz

Loca Bar & Lounge nabízí to nejlepší z pražského výběru hudebních klubů. Pokud hledáte neopakovatelnou párty atmosféru, skvělou taneční hudbu a výborné koktejly, pak je pro vás Loca to správné místo. Najdete ho v samém centru Prahy na Smetanově nábřeží, jen pár kroků od Karlova mostu. 

Hokejový klub

www.hclevpraha.cz

HC Lev Praha byl český klub ledního hokeje, který sídlil v pražské Bubenči. Klub původně sídlil jednu sezonu ve slovenském Popradě. V roce 2012 byl klub přestěhován do Prahy, kde fakticky ale vznikl nový klub HC Lev Praha.

E-SHOP s ECO KABELKAMI

Na tomto eshopu Vysnenekabelky.cz naleznete širokou škálu kabelek od psaníček, přes crossbody až po velké kabelky, do kterých schováte všechny potřebné věci. Vyberte si ty nejatraktivnější a nejhezčí kabelky s obrázky, vzory i jednobarevné tak, aby doladily váš dokonalý outfit. S našimi nádhernými designovými kabelkami budete neustále trendy. V nabídce naleznete mimo jiné i organizéry do kabelky a šperky.

Rámování- paspartování, reprodukce, zrcadla a další
 Služby poskytované touto společností jsou nejen o profesionálním provedení,
ale také o vkusu a designu, se kterým přistupují ke každému obrázku či obrazu
Online Magazín

www.TOPREPORT.cz

Top Report je online magazín, který svým internetovým příznivcům přináší mnoho zajímavostí a zpráv ze světa hudby, sportu, módy. Naleznete zde i spousty rad a tipů do života od slavných osobností. 

Produkční společnost

www.STOCKHOLMDREAM.com

StockholmDream Production se specializuje na natáčení reportáží, živého vysílání, videoklipů a všemožných druhů videopřenosů jak pro skupiny, festivaly, tak i pro jednotlivce. V letech 2024 – 2028 tato společnost připravuje 2 celovečerní filmy v koprodukci s USA a Maďarskem.

Realitní Kancelář

RIVER DIAMOND se specializuje se na byty v Karlíně a kolem Rohanského nábřeží. Náš VIP SERVICE Vám garantuje nalezení vhodného bytu, jak na bydlení, tak na investici. Byt jsme schopni kompletně zařídit nábytkem a pokud si to budete přát, dlouhodobě pronajmout, zajistit výnos. V případě, že se Váš život do budoucna změní, postaráme se o prodej vašeho bytu, se ziskem pro Vás.

Národní Komora Módy ČR

NÁRODNÍ KOMORA MÓDY-ČESKÁ REPUBLIKA je profesionální představitel módní branže. NKM ČR byla založena na podzim r. 2010 jako organizace, která chce prosazovat záštitu a zájem českých designérů, módních firem a českých značek, českých tvůrců módy a všech, kteří jsou spojeni s klíčovým faktorem ekonomického úspěchu: Módní design a Estetika

Distributor po ČR opravárenských laků zn. Spies Hecker

www.INTERACTION.cz

INTERACTION s.r.o. je výhradní distributor opravárenských autolaků značky Spies Hecker v České republice, dodavatel vybavení karosáren a lakoven. Kvalitní lakovací materiály jsou sice důležité, ale zcela zásadní je kvalita a rozsah poskytovaných služeb, které s provozem lakovny neoddělitelně souvisejí. Být našim partnerům vždy nablízku je jednou z našich hlavních zásad.

Československá soutěž elegance a stylu

Tato soutěž je určena pro aktivní muže 33+, aby ukázali své charizma a našli sami sebe. Je to soutěž elegance a stylu. Každý muž má své charizma a může být tím pravým GENTLEMANEM.

Československá soutěž elegance a stylu

Soutěž elegance a stylu. Soutěž je určena pro aktivní ženy ve věku 45+. Chceme, aby ženy získaly sebevědomí a víru samu sebe. Každá žena je krásná a může být tou pravou DÁMOU. 

Československá soutěž elegance a stylu

Tato soutěž je určena pro aktivní ženy 25+, aby ukázaly svou krásu a získaly sebevědomí. Je to soutěž elegance a stylu. Každá žena je krásná, sebevědomá a může být tou pravou.

Fotbalový klub

www.fcvictoria.cz

FC Viktoria Plzeň (celým názvem: Football Club Viktoria Plzeň, akciová společnost) je profesionální český fotbalový klub, který sídlí v Plzni. V současné době hraje nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Založen byl v roce 1911 pod názvem Sportovní klub Viktoria Plzeň a v roce 2011 oslavil 100 let existence.

Online Magazín

www.hcverva.cz

HC Verva Litvínov je český klub ledního hokeje, který sídlí v Litvínově v Ústeckém kraji. Založen byl v roce 1945 pod názvem SK SZ Horní Litvínov. Svůj současný název nese od roku 2011. Celých 61 let od postupu do nejvyšší ligy ještě nespadl do nižší soutěže

Hokejový klub

www.hcolymp.com

 HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, kde titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar. Tomu lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě.

Vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Fotbalový klub

www.fcslovanliberec.cz

FC Slovan Liberec je český fotbalový klub, který sídlí v Liberci ve stejnojmenném kraji. Tým hraje nejvyšší českou soutěž 1. českou fotbalovou ligu. V sezóně 2001/02 se stal jejím vítězem. Během posledních let rozšířil a zmodernizoval svůj stadion, který má nyní kapacitu 9 900 sedadel.

Česká fotbalová liga

www.synotliga.cz

Synot liga je 1. česká fotbalová liga je česká profesionální fotbalová soutěž, nejvyšší soutěž v systému fotbalových soutěží v Česku v sezónách 2014/2015 a 2015/2016

Produkční společnost

www.seaqueen.cz

Společnost SEA QUEEN, s.r.o. nabízí fotografické, modelingové, herecké, moderátorské, taneční a make-up workshopy. Zajišťuje realizace akcí na zakázku a je partnerem mnoho VIP akcích.

Autoservis

www.ARTGARAGE.cz

Art Garage není jen obyčejný autoservis. Naleznete zde profi autolakovnu, tónování skel, kompletní změnu vzhledu  Vašeho vozidla či profi myčku a  mnoho dalšího. 

Online rozcestník s kulturou a zábavou

www.INFORMUJI.cz

INFORMUJI.cz je kulturní rozcestník nabízející seznam kulturních, sportovních a volnočasových akcí a aktivit. Máme pro vás hudební festivaly, divadelní představení, koncerty i výstavy. Víme, co právě dávají v kinech, píšeme o premiérách a kulturních zajímavostech z celé ČR.

Online Magazín

DREAM MAGAZINE je online magazín, který svým internetovým příznivcům přináší mnoho zajímavostí a zpráv ze světa hudby, sportu, módy. Naleznete zde i spousty rad a tipů do života od slavných osobností. 

Dovoz zboží ze zahraničí

www.NORDIKO.cz

Nordiko s.r.o. je společnost zabývající se dovozem zboží ze zahraničí. Společnost vlastní také vlastní značku přírodní kosmetiky z USA. Společnost nabízí kompletní vizážistické služby, osobní kurzy líčení, líčení pro zralé dámy či kurz pro foto-makeup. 

Fitness centrum

www.expresfit.cz

Expreska Vám nabízí  fitness profesionální služby za příjemné ceny a to v celkem 6 expreskách v hlavním městě Praha